Navazujeme na tradice kovořemesel v Českých zemích. Galerijní výstavnictví, vitríny, zámečnictví, reklamní technika.
Vídeňská 405/1
Praha 4
148 00
Česká republika
Česky | English

Reklamní technika

Zabýváme se výrobou informačního systému a reklamními plochami, osvětlenými i neosvětlenými, umístěnými např. na městském mobiliáři.

Od r. 1997 jsme se stali generálním dodavatelem informačního systému pro Dopravní podnik hl. města Prahy v rámci pražského metra.

Naše firma nabízí reklamními bannery, jež má pod patentovou ochranou. Prosvětlený reklamní prvek na principu LED, tzv. lightbanner je určen pro sloupy veřejného osvětlení. Mezi jeho přednosti patří minimální spotřeba elektrické energie, malá váha a zanedbatelná tloušťka, jednoduchá montáž a dlouhá životnost. Druhým typem reklamního poutače je tzv. outbanner. Jedná se o systém nosné konstrukce a plachty osazený na sloupech veřejného osvětlení nebo trakčního vedení.

 

Pouliční knihovna

Pouliční knihovna je skříň z plechu, dřeva, plastu, skla nebo jiného materiálu, která je jednostranně či více straně prosklená a opatřená buď prosklenými, nebo plnými dveřmi pro uložení knih.

Záměrem je zavést nový typologický druh této pouliční knihovny jako určité ohnisko kulturního charakteru. Princip spočívá v možnosti uložit zde libovolné knihy, půjčovat si je, vracet, nebo nechávat a doplnit jinými. V současnosti při velké produkci papírových knih (a s nezanedbatelným vlivem digitálních čteček) má tento kulturní počin nezanedbatelný potenciál výchovného a svým způsobem i vzdělávacího (samovzdělávacího) charakteru. První naplnění knihovny se předpokládá z fondu. Dále by měl fungovat režim „samotíže“ s minimálním doplňováním event. spíše zkvalitňováním  knižního fondu.

Popis pouliční knihovny:

  • Objekt z nerezového plechu cca 75x75x200 cm
  • Prosklené dveře z obou stran, vnitřní police pro velikost knih (skladebně 25 cm a 35 cm)
  • Zajištěno proti pronikání vlhkosti (zatím není uvažováno nasvícení, ale je možné osadit například LED), je možné i zajištění zámkem, kamerově či  personálně hlídané
  • Předpokládanými místy umístění je chodník, náměstí, náves, park, nemocnice, školy, veřejná prostranství, odpočinkové zóny, městská hromadná doprava a jiné